Česky  /  English  /  Deutsch  /  Français
 

Novinky

9.05.2012 | Adresa provozovny

Eliášova 12, Praha 6, po - pá: 9.30-18hod…

 
29.05.2011 | Změna adresy naší provozovny

Od 30.5.2011 jsme pro Vás otevřeli novou prozovnu v Praze 6, Eliášova 12, kde nás najdete denně mezi 9.30 - 18.00hod.…

 
7.09.2010 | Změna otevírací doby

Nově od 1. 9. 2010 máme otevřeno po - pá 8.30 - 16.30 hod., po předchozí dohodě možno i déle. …

 
 

 

Zkušenost a profesionalita

Agentura ´apostrophe byla založena v r. 1995. S řadou významných klientů spolupracujeme již od svého vzniku. Tyto dlouhodobé vazby jsou nejlepším důkazem naší zkušenosti a profesionality, férového přístupu a rozumných cen.

 

Odbornost a spolehlivost

Stavíme na dlouhodobě budovaném týmu zkušených překladatelů a tlumočníků. Jsou prověřenými odborníky nejen na oblast firemních a právních textů, ale i na řadu specifických technických oborů (stavebnictví, strojírenství, farmacie, životní prostředí, gastronomie...).

 

Přátelský přístup

Naší přirozeností je příjemná a otevřená komunikace. Pomůžeme vám se zpracováním složitých dokumentů, najdeme řešení případných technických problémů, připravíme speciální cenovou kalkulaci atp.

 

Rychlý kontakt

 

Obchodní tajemství, záruky

Pracovníci, překladatelé a tlumočníci agentury ´apostrophe, v.o.s. jsou povinni zachovávat mlčenlivost o skutečnostech a informacích, s nimiž se při výkonu práce seznámí.
Za případné chyby u běžných překladů a tlumočení ručíme až do výše fakturované částky.

 

Reklamace

Zakázku můžete reklamovat do 30 dnů od jejího odevzdání, poté se má za to, že je práce bez vady. Při reklamaci překladu je nutné předložit k reklamovanému překladu i původní text. O oprávněnosti reklamace rozhodne nezávislý odborník.